Polux haron

dodano: 2020.01.29 ważne do: 2021.01.23 wyświetleń: 294
0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz połączenia ergonomicznego oświetlenia pomieszczenia z klasą i elegancją? Marzy Ci się rozwiązanie, pasujące do nowoczesnego wnętrza? Dla skierowania światła na konkretny punkt polecamy zainwestować w rozwiązanie jakim jest żarówka polux haron. To dostosowany do montażu jako oprawa podtynkowa produkt, który doskonale sprawi się w większości nowoczesnych i modernistycznych mieszkań a także biur, hoteli czy galeriach sztuki. Dzięki  temu, że reflektor punktowy jest ruchomy można dowolnie sterować jego ułożeniem w zależności od zapotrzebowania. Polux haron świeci światłem o wartości 10W. Dodatkowo jest to żarówka LED, która nie tylko jest energooszczędna oraz także daje pięknie, delikatne światło. Po to i inne rozwiązania świetlne zapraszamy do Leddo! 
Kontakt
Leddo
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------