Strata dziecka nienarodzonego

dodano: 2020.01.31 ważne do: 2021.01.25 wyświetleń: 341
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Strata dziecka nienarodzonego to zawsze straszna tragedia dla przyszłych rodziców, a w szczególności dla przyszłej mamy. Zwykle wiąże się ono z niewystarczającą produkcją progesteronu, czyli hormonu żeńskiego, który jest odpowiedzialny za prawidłowe utrzymanie ciąży. Objawami straty dziecka nienarodzonego może być silne krwawienie, długotrwałe skurcze połączone z bólem w odcinku krzyżowym kręgosłupa, a także obfity wyciek śluzu lub wydzieliny z macicy. Objawy te choć charakterystyczne, często mogą być nierozpoznane przez kobiety we wczesnych etapach ciąży, które jeszcze nie wiedzą, że spodziewają się dziecka. Strata dziecka nienarodzonego to ogromne, przykre emocje dla rodziców, których nie należy tłumić w sobie. Jeśli przeżywasz obecnie takie chwile to na naszej stronie znajdziesz kilka porad, jak poradzić sobie z tą straszną sytuacją. 
Kontakt
Katarek
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------