RRC Glass Polish

dodano: 2020.02.11 ważne do: 2021.02.05 wyświetleń: 229
Szczegóły ogłoszenia:
Przed przystąpieniem do polerowania szyb swojego auta warto przećwiczyć tę umiejętność na innej tafli szkła. Czynność ta wymaga powiem niemałej wprawy. Najlepiej zatem powierzyć ją profesjonaliście albo chociaż znajomemu, który zna się na rzeczy. Warto skorzystać przy tym z odpowiedniej jakości pasty, na przykład z RRC Glass Polish. To polski produkt, od bardzo dobrego producenta który komponuje skład swoich produktów z myślą o środowisku naturalnym. Ta pasta jest w stanie usunąć wyczuwalne pod paznokciem zadrapania na szkle, na przykład powstałe na skutek pracy wycieraczek, przez drobinki piasku lub inne drogowe zanieczyszczenia. RRC Glass Polish radzi też sobie z plamami czy zmatowieniami. 
 
Kontakt
Car-House Sklep
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------