Ilto 435

dodano: 2020.02.14 ważne do: 2021.02.08 wyświetleń: 98
Szczegóły ogłoszenia:
Jeżeli kupujesz filtry do swojego domowe rekuperatora, możesz wybrać od razu komplet, załatwiając całą sprawę za jednym zamachem. Taki zestaw jak Ilto 435 składa się z trzech filtrów. Jeden, największy z nich, przeznaczony jest do zamontowania na strudze powietrza zaczerpywanego do wnętrza. Pełni on najważniejszą rolę, a zatem musi być odpowiedniej jakości. W tym przypadku spełnia najwyższy normę F7, tym samym zabezpieczając dom i jego domowników przez drobnymi pyłkami, a nawet mikroskopijnymi zanieczyszczeniami składającymi się na smog. Do montaży filtrów wchodzących w skład zestawu Ilto 435 nie potrzebujesz żadnych dodatkowych elementów ani narzędzi. Cały proces jest intuicyjny i szybki do wykonania.
Kontakt
Filtry Aero
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------