Filtr podzlewowy Dafi

dodano: 2020.02.17 ważne do: 2021.02.11 wyświetleń: 275
Szczegóły ogłoszenia:
Smakowita i czysta woda to konieczny składnik naszej codziennej diety. Odpowiednie nawodnienie organizmu umożliwia prawidłowe funkcjonowanie oraz wspaniałe samopoczucie. Woda w kranach pozostawia jednak wiele do życzenia. Naprzeciwko problemom z niskiej jakości wodą wychodzi firma Dafi, która świadczy wysokiej jakości narzędzia oczyszczające od przeszło 30 lat. Filtry podzlewowe, jakie są montowane wprost pod zlewem redukują twardość wody oraz zmniejsza smak oraz zapach chloru, co poprawia jej jakość. Głowica filtra umożliwia wybór stopnia filtracji, uzależnionego od twardości wody. Przefiltrowana woda stanowi doskonałą podstawę do gotowania i konsumowania na surowo.
Kontakt
Filtr Podzlewowy Dafi
ul. Fabryczna 24, 25-818 Kielce, woj. świętokrzyskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------