Nauka gry na pianinie w Częstochowie i okolicach

dodano: 2020.02.20 ważne do: 2021.02.14 wyświetleń: 269
Szczegóły ogłoszenia:
Nauka gry na pianinie pod opieką doświadczonego muzyka

Jeżeli kogoś zainteresuje nauka gry na pianinie pod opieką doświadczonego muzyka na Śląsku to powinien odezwać się do Szymona Mrożka. Ten multiinstrumentalista oraz pedagog, od wielu lat uczący w szkole muzycznej przygotował oryginalne pakiety nauki, dla różnych grup wiekowych. Będą to grupy: dzieci od 4 lat, młodzież a także osoby dorosłe. Nauka gry na pianinie w Częstochowie i okolicach, tel. 601402660 - to bezpośrednio pod tym telefonem można dowiedzieć się wszystkich detali powiązanych ze współpracą. Dodatkowo, dobrze będzie zaglądać na stronę online muzyka. Tam umieszczone są najważniejsze wiadomości o tym, jak wygląda nauka gry na pianinie. Repertuar za każdym razem dopasowany jest pod wskazanego ucznia, może to być zarówno muzyka poważna, jak i muzyka rozrywkowa. Wszyscy uczący się mogą przedstawić swój repertuar na specjalnych koncertach, odbywających się cyklicznie. Na lekcje nastawione na rozwijanie zdolności muzycznych zaproszeni są uczniowie w różnym przedziale wiekowym.

---
Nauka gry na pianinie w Częstochowie i okolicach
mgr Szymon Mrożek
tel. 601 402 660
 
Kontakt
Szymon Mrożek
woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------