Butik optyczny Optique

dodano: 2020.03.24 ważne do: 2021.03.19 wyświetleń: 228
Szczegóły ogłoszenia:
Butik Optique to salon optyczny zlokalizowany w Warszawie będący upoważnionym sprzedawcą okularów marki Ray-Ban i Oakley, a także innych renomowanych firm. Optique oferuje swoim zainteresowanym szeroką gamę najznakomitszej jakości okularów korekcyjnych i także przeciwsłonecznych damskich, męskich oraz dziecięcych. Wykwalifikowany zespół potrafi sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów, doradzając w doborze właściwych prawek dobranych do urody i kształtu twarzy. Ponadto w Butik Optique każdy ma możliwość skorzystać z profesjonalnego badania wzroku na najnowocześniejszym sprzęcie, przeprowadzonego przez optometrystę.
 
Kontakt
Butik Optique
ul. Plac Trzech Krzyży 18, 00-499 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------