Waga dla niemowląt Babyono

dodano: 2020.03.25 ważne do: 2021.03.20 wyświetleń: 251
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Sklep internetowy Baby and Mam oferuje wysokiej jakości, profesjonalną wagę dla niemowląt Babyono. To niezbędne urządzenie dla wszystkich młodych rodziców, którzy chcą na bieżąco kontrolować wagę maleństwa. Dzięki praktycznej wadze, są w stanie zadbać o prawidłowy rozwój dziecka. Waga dla niemowląt Babyono pokazuje dokładne pomiary +- 0,01 kg (10 gram). Pomiary, jakie pokazuje waga mieszczą się w przedziale od 0,05 kg do 20 kg, więc można na niej ważyć już kilkudniowego noworodka. Waga posiada dużą powierzchnię, na której można bezpiecznie położyć dziecko. Waga dla niemowląt Babyono została ponadto wyposażona w duży i wyraźny wyświetlacz, dzięki czemu bez trudu, szybko odczytamy pomiar. Zapraszamy na zakupy!
Kontakt
Baby and Mam
Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------