Wkłady kominkowe

dodano: 2020.04.01 ważne do: 2021.03.27 wyświetleń: 231
Szczegóły ogłoszenia:
Najistotniejszym elementem każdego kominka jest wkład. Wkłady do kominków dzielimy na wodne, powietrzne i gazowe. Wkłady powietrzne mają bardzo dużą wizję ognia przy małej sile a także zmniejszonych wielkościach. Ich typy to np ZUZIA 16, ANTEK 10, MAJA 8, WIKTOR 14, AMELIA 25, JAŚ 6, OLIWIA 18 oraz inne. Wkłady wodne mają płaszcz wodny i dostosowane są do silnego palenia. Rozróżniamy takie typy jak ZUZIA PW 19, ZUZIA PW 15, MAJA PW 12, ZUZIA PW 15 DECO, ZUZIA PW 19 DECO, ANTEK PW 8, AMELIA PW 24 i inne. Wkłady kominkowe gazowe podczas użytkowania są najekonomiczniejsze. Wyróżniamy następujące typy: LEO 100 na gaz ziemny, LEO 100 na gaz propan LEO 70 na gaz ziemny, L>EO 200 na gaz ziemny, LEO 200 na gaz ziemny i wiele innych. Wszelkie typy posiadają panoramiczną wizję ognia. Nagrzewanie pomieszczenia za pomocą kominka to znakomita alternatywa do przedwcześnie zaczynającego się czasu grzania. W momencie kiedy pora jesienna dopiero się zaczyna oraz chłodniejsze dni nieco nam doskwierają - nie jesteśmy zmuszeni palić w piecu, a jedynie uruchamiamy nasz kominek. Po niedługim czasie w naszym pokoju, albo paru pokojach będzie przyjemnie i ciepło. Czasami przecież wiosną czy latam występują nieprzyjemne chłody. Wówczas z natychmiastową pomocą przychodzi nasz wspaniały kominek. Są mieszkania, w jakich kominek jest zasadniczym źródłem ogrzewania, bo jego instalacja jest tak skonstruowana, iż w wystarczającym stopniu ogrzewa wszystkie pomieszczenia.
Kontakt
wkladykominkowe.net.pl
Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------