RECARO Mako Elite 15-36kg recaro isofix fotelik do 150cm

dodano: 2020.04.05 ważne do: 2021.03.31 wyświetleń: 197
999 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

Recaro Mako Elite Fotelik rosnący 15-36kg, dobry do 150cm. http://www.fotelikiwarszawa.pl  Miękki, regulacja zagłówka, regulacja oparcia, regulacja do spania. Tapicerka zdejmowana do prania. Oddychający materiał, bezpieczny fotelik. testy ADAC. System isofix, motaż pasem samochodowym i systemem isofix. Osłony boczne chronią przed uderzeniem. Głośniki w zagłówku. Regulowane, wydłużane siedzisko. Skorupa oddychająca, dziecko nie poci się. . Lekki, wąski, można zmieścić trzy foteliki na tylnej kanapie. Różne kolory. Są to najlepsze fotelikiWarszawa jest stolicą, gdzie jest największy wybór fotelików na rynku. Sprawdź ofertę najlepszych sklepów.
 
Kontakt
FotelikiWarszawa
ul. Solidarności 95/99, 00-144 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------