Owoce na kolacje

dodano: 2020.04.27 ważne do: 2021.04.22 wyświetleń: 304
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Każdy z nas doskonale wie, że zdrowa, dobrze zbilansowana dieta powinna być bogata w warzywa i owoce. Jednak w odróżnieniu od warzyw, owoce oprócz cennych witamin, minerałów czy błonnika, zawierają także wiele cukrów prostych. Z tego względu wiele osób zastanawia się, czy można jeść owoce na kolacje. Szczegółową odpowiedź na to pytanie znajdziecie w artykule na blogu Be Diet Catering, dlatego zachęcamy do przeczytania całego wpisu. Chcąc jednak krótko odpowiedzieć na to pytanie, można stwierdzić, że owoce na kolacje to nie najlepszy wybór. Mogą one bowiem powodować wzdęcia i uczucie ciężkości, co znacznie wpłynie na pogorszenie jakości sny. Spożywać owoców wieczorową porą nie powinny szczególnie osoby z cukrzycą i cierpiące na niektóre choroby przewodu pokarmowego. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat jedzenia owoców na kolacje, to zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej!
Kontakt
Be Diet Catering
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------