Premix American Pie Guma Balonowa

dodano: 2020.04.30 ważne do: 2021.04.25 wyświetleń: 329
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteś miłośnikiem słodkości? Szukasz premixu do papierosów elektronicznych, który przypadłby Ci do gustu? Sprawdź premix American Pie Guma Balonowa w sklepie internetowym Shopman! To wyrazisty smak i zapach gumy balonowej, który przypomni Ci czasy dzieciństwa i zapach świeżo otwartej paczki gum Hubba Bubba! Wybierając premix American Pie Guma Balonowa Twoje kubki smakowe, wypełnią się słodkim aromatem gumy balonowej, bez efektu przesłodzenia! Płyn o pojemności 20 ml zamknięty jest w uroczej buteleczce o pojemności 30 ml, którą z łatwością zabierzesz ze sobą, dokąd tylko zechcesz! Już dziś sprawdź premix American Pie Guma Balonowa w ofercie sklepu Shopman i złóż zamówienie. Serdecznie zapraszamy!
Kontakt
Shopman
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------