Materiał kaszmir

dodano: 2020.05.08 ważne do: 2021.05.03 wyświetleń: 183
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Jeśli poszukujesz delikatnej tkaniny wysokiej jakości, koniecznie sprawdź materiał kaszmir. To wyjątkowa wełna, która uznawana jest za jedną z najbardziej ekskluzywnych i najdroższych materiałów na świecie. Niezwykle miła w dotyku, bardzo miękka, jest wytwarzana z włosia kóz kaszmirskich, która hodowana jest wyłącznie w niektórych częściach Azji. Dlaczego materiał kaszmir jest taki drogi? Proces jego wytwarzania jest bardzo czasochłonny, żmudny i wymagający dużego zaangażowania. Później ubrania czy inne artykuły typu poszewki, wykonane z kaszmiru są przyjemne w dotyku i nie podrażniają one skóry. Za taką jakość trzeba w związku z tym zapłacić więcej niż za tradycyjną wełnę. Sprawdź w naszym sklepie Manufaktura tkanin szeroki wybór kolorów!
Kontakt
Manufaktura Tkanin
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------