Dowiedz się o delegowaniu pracowników za granicę kraju

dodano: 2020.05.14 ważne do: 2021.05.09 wyświetleń: 268
Szczegóły ogłoszenia:
Firma, która chce wykorzystywać możliwe delegowanie pracowników, powinna dobrze zapoznać się z tym na jakich warunkach taka delegacja może być realizowana. Inicjatywa Mobilnosci Pracy gwarantuje w tym zakresie profesjonalne wsparcie i przygotowuje dla firm propozycje, w ramach których będzie można przygotować się do tego, by wdrażać w firmie delegowanie pracowników. To doświadczenie jakie IMP posiada sprawia, że można na spotkaniach Inicjatywy wiele się dowiedzieć i zdecydowanie łatwiej będzie tak zorganizować prace i delegowanie pracowników, że nie będzie sytuacji, w której pracownicy będą warunki takiego zatrudnienia podważać.
Kontakt
Stowarzyszenie Inicjatywa Mobilności Pracy - IMP
ul. Plac Wolnica 13/10, 31-060 Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------