Gruszka do odciągania kataru

dodano: 2020.05.15 ważne do: 2021.05.10 wyświetleń: 169
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Gruszka do odciągania kataru to przyrząd znany od wielu lat. Używany był jeszcze przez naszych rodziców i dziadków. Stosuje się ją do skutecznego odciągania kataru u niemowląt i małych dzieci, które nie potrafią jeszcze same wydmuchać noska. Gruszka do odciągania kataru posiada opływowy kształt gruszki, stąd jej nazwa. Aby odciągnąć wydzielinę zalegającą w nosku dziecka, należy ostrożnie i delikatnie wsadzić wydłużoną końcówkę do noska i nacisnąć okrągłą końcówkę. W ten sposób dzięki zasysającemu powietrzu, katar znajdzie się w środku gruszki. Jaka gruszka do odciągania kataru jest najlepsza? Warto wybrać taką, którą można otworzyć i usunąć wydzielinę, dokładnie umyć i wyparzyć. Wtedy mamy pewność, że używanie gruszki jest higieniczne i bezpieczne.
Kontakt
Katarek
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------