Kocyk z przędzy eukaliptusowej

dodano: 2020.05.15 ważne do: 2021.05.10 wyświetleń: 193
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Kocyk z przędzy eukaliptusowej to jeden z produktów oferowanych przez sklep internetowy Baby and Mam. Przędza eukaliptusowa jako materiał bardzo zyskała na popularności w ostatnich latach. Przyczyną tego jest fakt, że jest to bardzo ekologiczny materiał, który w 100% nadaje się do recyklingu. Eukaliptus to roślina, która posiada również właściwości, dzięki którym szybko się regeneruje. Kocyk z przędzy eukaliptusowej jest zatem całkowicie bezpieczny dla wrażliwej skóry niemowlęcia. Materiał ten jest antybakteryjny, przez co jest polecany dla alergików. Posiada certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Ponadto, przędza eukaliptusowa wspomaga regulację temperatury ciała, dzięki czemu chroni przed przegrzaniem oraz zmarznięciem. Kocyk z przędzy eukaliptusowej jest również trwały i bardzo odporny na zniszczenia.
Kontakt
Baby and Mam
Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------