Miejsce w akademiku Kraków

dodano: 2020.05.29 ważne do: 2021.05.24 wyświetleń: 264
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukujesz miejsce w akademiku w Krakowie dla siebie lub swojego dziecka? Zajrzyj na naszą stronę internetową. Unibase to nowoczesny, prywatny akademik o wysokim standardzie. Zapewniamy pełen komfort oraz pokoje przystosowane do akademickiego życia. Nasze projekty charakteryzuje wyjątkowy, estetyczny design, który przypadnie każdemu do gustu. Miejsce w akademiku Unibase w Krakowie to szansa na zapewnienie sobie możliwości uczenia się i odpoczywania w spokojnych warunkach. Nasz budynek znajduje się w pięknej, zielonej okolicy. W kilkanaście minut dostaniesz się do centrum miasta. Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować swoje miejsce a naszym akademiku. Może się on stać Twoim nowym domem na studiach.
Kontakt
unibase
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------