Producent sprężarek powietrza - Airpol

dodano: 2020.06.16 ważne do: 2021.06.11 wyświetleń: 250
Szczegóły ogłoszenia:
Airpol to największy producent sprężarek śrubowych w kraju, z ponad 50-letnim stażem w branży pneumatycznej. W 1998 roku wprowadziliśmy normę ISO 9001 - standardy zarządzania jakością obowiązujące na całym świecie. Specjalizujemy się w energooszczędnych rozwiązaniach, ponieważ posiadamy biuro konstrukcyjne, w którym realizujemy również zamówienia na życzenie Klienta. Dysponujemy szerokim wyborem sprężarek i urządzeń uzdatniania sprężonego powietrza. Jesteśmy specjalistą w branży, ponieważ jako jedyni w kraju produkujemy także stopnie śrubowe. Sprężarki śrubowe olejowe to 5-letnia gwarancja, która obejmuje kompleksową obsługę i pełen serwis także po jej zakończeniu.
Kontakt
Producent sprężarek powietrza - Airpol
ul. Nieszawska 15c, 61-021 Poznań, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------