Zabiegi na dłonie

dodano: 2020.06.19 ważne do: 2021.06.14 wyświetleń: 328
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Dr Irena Eris proponuje wyjątkowe i niezwykle skuteczne zabiegi na dłonie, wykonywane przez wykwalifikowane kosmetyczki w Kosmetycznych Instytutach marki. Wśród oferty zabiegów na skórę dłoni znajdują się takie zabiegi, jak złuszczanie kwasem mlekowo-glikolowym, zabieg regenerujący z parafiną i sorbetem cukrowym, zabieg odżywczo-regenerujący. Wszystkie zabiegi na dłonie wykonywane są przy użyciu profesjonalnych kosmetyków gabinetowych marki Dr Irena Eris. Efekty zabiegów są widoczne już po pierwszej wizycie. Skóra na rękach jest wyraźnie nawilżona, wygładzona oraz przyjemna w dotyku. Jednak najlepsze i najbardziej długotrwałe efekty są widoczne po kilku zabiegach. Wówczas, efekty utrzymują się dłużej, a klientki mogą się cieszyć piękną i zadbana skórą dłoni. Zapraszamy! 
Kontakt
Dr Irena Eris
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------