Biuro konstrukcyjne

dodano: 2020.06.19 ważne do: 2021.06.14 wyświetleń: 267
Szczegóły ogłoszenia:
Gorąco zapraszamy Was do skorzystania z usług młodej oraz prężnie funkcjonującej działalności, jaka w powierzone jej zadania za każdym razem wkłada serce oraz zaangażowanie. Jeśli jest Wam teraz potrzebne takie biuro konstrukcyjne, które w swojej pracy stosuje nowatorską technologię, to nasze biuro jest do Waszej dyspozycji. Zachęcamy Was do odwiedzin naszej internetowej strony firmowej pod adresem http://3dmold.pl/ na której znajdą Państwo dokładne dane kontaktowe ułatwiające porozumiewanie się z nami. Oferta naszej firmy obejmuje kompleksowe usługi z obszaru projektowania CAD, technologii a także konstrukcji. Do tej pory mało było chętnych do tego, ażeby zaoferować swoim klientom tego rodzaju usługi. My postanowiliśmy zapełnić ten brak i chcielibyśmy Wam zaproponować tworzenie projektów maszyn a także urządzeń, form rozdmuchowych, wytryskowych, form do gum, form do aluminium, form odlewniczych, form kompozytowych, form do termoformowania i wiele innych. Za każdym razem stajemy na wysokości zlecenia, dzięki czemu wszyscy nasi klienci są z nas zawsze zadowoleni. Wszystkich państwa do współpracy z biurem 3D Mold.
Kontakt
3dmold.pl
Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------