Pompka akumulatorowa 2000 mAh Xiaomi

dodano: 2020.07.05 ważne do: 2021.06.30 wyświetleń: 258
Szczegóły ogłoszenia:
Jak działa pompka akumulatorowa 2000 mAh Xiaomi? Dlaczego to lekkie i bezpieczne urządzenie warto zabrać ze sobą w daleką podróż? Jeśli jesteś pasjonatem sportu i chętnie wsiadasz na dwa kółka, warto zabrać ze sobą podręczne urządzenie, które szybko podbije ciśnienie w oponach, napompuje piłkę do siatkówki czy opony motocykla. Pompka akumulatorowa 2000 mAh Xiaomi spręża powietrze do 150 psi, jest dostosowana do różnych; nawet niewymiarowych wlotów. Posiada baterię i diodę LED, która pozwala oszacować stan naładowania urządzenia. Dzięki swojej lekkości, kompatybilności i bezpiecznej obsłudze, można nosić w bagażu podręcznym. Jeśli szukasz niewielkiego urządzenia, które zabezpieczy Cię przez możliwymi wypadkami na trasie, koniecznie sprawdź jakość urządzenia Xiaomi.  
Kontakt
Tomasz Jabłonowski
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------