Studia dziennikarskie, studia pedagogiczne

dodano: 2020.08.04 ważne do: 2021.07.30 wyświetleń: 222
Szczegóły ogłoszenia:
Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa (WWSH) zaprasza na studia w trybie dziennym i zaocznym na poziomie licencjackim, magisterskim i podyplomowym na kierunkach dziennikarstwo oraz pedagogika.
W ramach studiów I stopnia (licencjackich) na kierunku ?Dziennikarstwo i komunikacja społeczna? studenci otrzymują kompleksowe przygotowanie do pracy zarówno w zawodzie dziennikarza, jak i innych profesjach, w których duże znaczenie ma szeroko pojęta komunikacja społeczna, w tym związanych z reklamą, edukacją medialną i public relations. Uzyskują nie tylko gruntowną wiedzę z obszaru dziennikarstwa i komunikacji społecznej, ale również praktyczne umiejętności związane z wystąpieniami przed kamerą, pracą z mikrofonem i autoprezentacją, a także z obsługą nowoczesnego sprzętu w studiu telewizyjnym i radiowym.
Studia pedagogiczne są adresowane głównie do osób, które wiążą swoją przyszłość z pracą w sektorze edukacyjnym. Ze względu na umiejętności interpersonalne oraz znajomość zagadnień psychologicznych absolwenci studiów pedagogicznych są również pożądanymi pracownikami w wielu innych branżach. W ofercie edukacyjnej Warszawskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej znajdują się:
? 3-letnie studia licencjackie i 2-letnie studia magisterskie na kierunku ?Pedagogika?, m.in. w specjalnościach ?Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną?, ?Edukacja dla bezpieczeństwa?, ?Pedagog szkolny z terapią pedagogiczną?;
? 5-letnie jednolite studia magisterskie na kierunku ?Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna?;
? studia podyplomowe, m.in. ?Mediacje szkolne?, ?Pedagogika dla osób bez przygotowania pedagogicznego?, ?Zarządzanie w oświacie i instytucjach kultury?.
Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji:
Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna
im. Bolesława Prusa
ul. Smulikowskiego 6/8
00-389 Warszawa

tel.: +48 690 890 760
e-mail: rekrutacja@wwsh.edu.pl
https://wwsh.edu.pl
Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś!
Kontakt
Uczelnia WWSH im. B. Prusa
ul. Ul. Smulikowskiego 6/8, 00-389 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------