Dodatkowy zbiornik paliwa

dodano: 2020.08.17 ważne do: 2021.08.12 wyświetleń: 212
Szczegóły ogłoszenia:
Jeżeli szukasz sposobu na oszczędność paliwa we flocie swoich busów, w takim razie powinna spodobać się cię oferta przygotowana przez polskiego producenta zbiorników paliwa, firmę ARHEN. W ich bogatej ofercie usług oraz produktów znajdziesz między innymi powiększone zbiorniki paliwa do busów lub całkowicie dodatkowe zbiorniki paliwa. Instalacja takich zbiorników sprawi, że samochód wyposażony w taki powiększony zbiornik będzie mógł wykonać jednorazowo dłuższy przejazd bez konieczności tankowania, co w konsekwencji przekłada się na oszczędności czasu i pieniędzy. Jeżeli zależy Ci na fachowej oraz profesjonalnej obsłudze, w takim razie jest to oferta idealna właśnie dla Ciebie. Pełną ofertę dostępnych zbiorników paliwa, a także więcej przydatnych informacji o samej firmie można znaleźć na stronie internetowej polskiego producenta zbiorników paliwa ARHEN.
Kontakt
Z.P.H.U. "ARHEN"
ul. Wylotowa 2, 27-200 Starachowice, woj. świętokrzyskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------