Dafi-bidon ze sportowym ustnikiem

dodano: 2020.08.17 ważne do: 2021.08.12 wyświetleń: 178
Szczegóły ogłoszenia:
Woda jest konieczna człowiekowi do dobrego i sprawnego funkcjonowania. Zwykło się powiadać, że dorosły człowiek winien pić minimum 2,5 litra zdrowej wody w trakcie dnia. Ta dawka powinna być jeszcze wyższa w okresie letnim w trakcie upalnych dni bądź w czasie działalności sportowej. Skąd jednakże brać odpowiednie ilości wody spożywczej gdy jesteśmy poza domem, a nie planujemy nabywać wody butelkowanej? Idealnym wyjściem jest wygodny bidon do przechowywania wody, jaki możesz włożyć do torebki bądź worka i korzystać z niego, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Bidon dostępny jest w sklepie producenta Dafi. Zrealizuj zakupy przez internet bez konieczności wychodzenia z domu!
Kontakt
Bidon Miętowy Dafi
ul. Fabryczna 24, 25-818 Kielce, woj. świętokrzyskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------