Gdata.pl-nagradzana technologia antywirusowa

dodano: 2020.08.24 ważne do: 2021.08.19 wyświetleń: 124
Szczegóły ogłoszenia:
System Windows to zdecydowanie najsłynniejszy system operacyjny na świecie. Nie powinno to zaskakiwać, ponieważ Windows jest intuicyjnym systemem graficznym, który od razu przypadł użytkownikom do gustu. Niestety jego popularność idzie w parze też z faktem, że jest to system szczególnie narażony na ataki hackerów i osób chcących przejąć nasze dane. Na szczęście istnieją usługi takie jak program antywirusowy G Data, które umożliwiają sprawnie wytropić i unieszkodliwić niebezpieczeństwo. G Data to dobra ochrona, jaka usuwa interes cyberprzestępców. Sprawdź jakie stopnie bezpieczeństw zapewniają poszczególne opcje programu G Data dla systemu Windows.
Kontakt
G DATA Software Sp.z o.o
ul. Warcisława, IV 2, 78-400 Szczecinek, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------