F.H.U. Ivedo Robert Kostuch

dodano: 2020.09.04 ważne do: 2021.08.30 wyświetleń: 172
Szczegóły ogłoszenia:
Dla hołdowników ekologii i osób, jakim nie jest apatyczny los planety powstał punkt sprzedaży Ekologiczna Torba (prowadzony przez markę Ivedo). Oto fabrykant ekologicznych toreb z nadrukiem, jakie swoją odpornością oraz materiałami przodują nad sztampowymi torbami czy także plastikowymi odpowiednikami. Jeśli poszukują Państwo producenta trwałych, tanich oraz ekologicznych toreb firmowych z nadrukiem - Ivedo pomoże. Wystarczy wstąpić na domenę, uczynić modele lub po prostu napisać do fachowców - ochoczo pomogą w realizacji jakiegokolwiek zlecenia.
Pragniesz być Eko? Pragniesz dbać o planetę i przy okazji zapewnić sobie lub swoim Kontrahentom torby, które nie rozlatują się pod byle ciężarem? Jeśli tak, sklep Ekologiczna Torba to miejsce dla Ciebie. Tam marka Ivedo demonstruje swoje towary i daje możliwość nabycia torby ekologicznej z nadrukiem - uprzejmie zapraszamy do wypróbowania!
Kontakt
F.H.U. Ivedo Robert Kostuch
Nowy Wiśnicz, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------