F.H.U. Ivedo Robert Kostuch

dodano: 2020.09.04 ważne do: 2021.08.30 wyświetleń: 139
Szczegóły ogłoszenia:
Dla fanów ekologii i ludzi, którym nie jest obojętny los planety powstał punkt sprzedaży Ekologiczna Torba (prowadzony przez markę Ivedo). Oto fabrykant ekologicznych toreb z nadrukiem, które własną odpornością i materiałami przodują nad pospolitymi torbami czy także plastikowymi odpowiednikami. Jeśli poszukują Państwo producenta trwałych, tanich i ekologicznych toreb firmowych z nadrukiem - Ivedo pomoże. Wystarczy jedynie wstąpić na witrynę internetową, spowodować modele lub też po prostu napisać do znawców - ochoczo pomogą w realizacji każdego zamówienia.
Chcesz być Eko? Pragniesz dbać o planetę oraz przy okazji zagwarantować sobie bądź też swoim Kontrahentom torby, jakie nie rozlatują się pod byle ciężarem? Jeśli tak, punkt sprzedaży Ekologiczna Torba to miejsce dla Ciebie. Tam marka Ivedo pokazuje własne artykuły i daje szansę nabycia torby ekologicznej z nadrukiem - zapraszamy do przetestowania!
Kontakt
F.H.U. Ivedo Robert Kostuch
Nowy Wiśnicz, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------