CloudA dla studenta

dodano: 2020.09.10 ważne do: 2021.09.05 wyświetleń: 173
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Dla każdego chcącego studiować w tych czasach ważna jest wygoda. Zwłaszcza, jeśli nasze studia mają odbywać się zdalnie. CloudA dla studenta jest wirtualną platformą do uczelnia się z każdego miejsca świata. Można nie tylko odbywać zajęcia, odtwarzać je ponownie w celu przypomnienia, ale też pozostawać w ciągłym kontakcie z dziekanatem i innymi studentami. Dzięki CloudA dla studenta otwiera się mozliwość zdalnego kontrolowania dziennika, indeksu, swoich osiągnięć, a także całego toku studiów.
CloudA dla studenta umozliwia również zapisanie się na dodatkowe kursy, które idealnie wspomogą jego dotychczasową edukację, rozwiną umiejętności lub pomogą zdobyć taką, która nada się nie tylko do wpisania do CV, ale też rzeczywiście przyda się w późniejszej pracy.
Kontakt
Anna Karenina
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------