Fotelik samochodowy - Tylem

dodano: 2020.09.23 ważne do: 2022.09.16 wyświetleń: 187
Szczegóły ogłoszenia:
Chcesz kupić fotelik samochodowy?Nasz e-sklep Tylem.pl oferuje duży wybór fotelików dla dzieci. Szczególnie polecamy modele tyłem do kierunku jazdy (RWF) do lat 5. Wśród naszych propozycji znalazły sięwszystkie foteliki samochodowe, akcesoria, bazy,lusterka orazgadżety, dzięki którym podróż z dzieckiem będzie bezpieczna i przyjemna. Gwarantujemy nie tylko atrakcyjne ceny, ale i fachowe doradztwo w zakresie doboru idealnego produktu - ważne jest, żeby był dopasowanynie tylko do wieku i wagi dziecka, ale i modelu Twojego pojazdu. Zapewniamyszybką wysyłkę na terenie całego kraju, zapraszamy również do punktówstacjonarnych.
Kontakt
Fotelik samochodowy - Tylem
ul. Aleja Prymasa Tysiąclecia 76D lok. 2, 02-242 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------