Czujniki dymu - EI Electronics

dodano: 2020.09.25 ważne do: 2021.09.20 wyświetleń: 213
Szczegóły ogłoszenia:
Chcesz kupić profesjonalny czujnik dymu lub czadu? Postaw na produkty Ei Electronics. Od ponad 50 lat zajmujemy się produkcją i dystrybucją detektorów tlenku węgla oraz czujników przeciwpożarowych dla mieszkań i domów. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów, dlatego każdy czujnik spełnia wytyczne bezpieczeństwa ISO określone przez ustawodawstwo - UE i Polskie. By zapewnić użytkownikom stuprocentowe bezpieczeństwo, poddajemy nasze czujniki rygorystycznym testom oraz badaniom wykonywanym przez niezależne placówki naukowe (na przykład British Standard Institution). Czujniki, w razie wykrycia niebezpieczeństwa, wysyłają powiadomienia dźwiękowe i optyczne, dzięki czemu możesz czuć się bezpiecznie w domu w okresie grzewczym. Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Czujniki dymu - EI Electronics
ul. Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------