Przewlekły katar zatokowy

dodano: 2020.10.07 ważne do: 2021.10.02 wyświetleń: 136
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Przewlekły katar zatokowy daje się we znaki dorosłym, a co dopiero małym dzieciom. Maluchy także mogą cierpień na zapalenie zatok oraz związany z tym katar zatokowy. Najczęstszymi objawami choroby są uczucie ucisku w okolicach zatok, ból głowy podczas pochylania oraz uciążliwy, przewlekły katar zatokowy, który trwa nawet ponad 8 tygodni! Przyczyną zapalenia zatok są najczęściej wirusy oraz bakterie, rzadziej alergie, grzyby czy inne przyczyny zdrowotne, np. skrzywienie przegrody nosowej. Na szczęście istnieję domowe sposoby na przewlekły katar zatokowy. Wszystkie mają na celu rozszerzenie zatok i rozrzedzenie kataru, aby ułatwić jego usunięcie z nosa i zatok. Wśród domowych metod wyróżniamy ciepłe okłady oraz napary z ziół, maści rozgrzewające oraz gorące herbaty z cytryną i miodem. Sprawdź!
Kontakt
Katarek
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------