Opakowania przemysłowe

dodano: 2020.10.18 ważne do: 2021.10.13 wyświetleń: 113
Szczegóły ogłoszenia:
Jeżeli szukasz firmy, która zajmuje się dystrybucją różnego rodzaju materiałów opakowaniowych i zależy Ci na bogatym wyborze produktów, w takim razie powinna Cię zainteresować oferta, jaką znajdziesz w śląskiej firmie ATK. W ich ofercie dostępne są między innymi wysokiej jakości materiały i opakowania przemysłowe, takie jak np. pianki techniczne, które idealnie sprawdzają się do pakowania różnego rodzaju elektroniki. ATK to firma z olbrzymi doświadczeniem w tej branży, dzięki czemu doskonale znają rynek i wymagania swoich klientów, dlatego mogą przygotować dla nich ofertę produktów, która spełni ich oczekiwania w stu procentach. Nie czekaj i sprawdź ich wszystkie możliwości już dziś. Więcej przydatnych informacji oraz pełną ofertę wszystkich dostępnych usług można znaleźć na stronie internetowej firmy ATK.
Kontakt
ATK OPAKOWANIA Spółka Jawna
ul. Łupkowa 20, 43-356 Kobiernice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------