Depilacja laserowa Warszawa

dodano: 2020.10.20 ważne do: 2021.10.15 wyświetleń: 159
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Marzysz o gładkiej, pięknej skórze? Masz dosyć podrażnień i wrastania włosków, spowodowanych tradycyjnymi metodami usuwania owłosienia? W takim razie depilacja laserowa Warszawa to idealny zabieg dla Ciebie! Polega ona na emitowaniu przez laser wiązki światła, która pochłaniana jest przez barwnik włosa. W ten sposób dochodzi do uszkodzenia jego cebulki, a tym samym do wypadania włosków. Depilacja laserowa Warszawa działa jednak tylko na włosy w fazie wzrostu, dlatego konieczne jest wykonanie serii zabiegów. Po pierwszej depilacji usuniętych jest około 20% włosków, a praktycznie całkowite pozbycie się owłosienia możemy zaobserwować już po ok. 6 zabiegach. Po skończeniu całej serii efekt gładkiej i pięknej skóry może utrzymać się nawet kilka lat. Już dziś sprawdź szczegółowe informacje na temat depilacji laserowej Warszawa i umów się na wizytę!
Kontakt
Klinika Ambroziak
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------