Zupa z dyni

dodano: 2020.10.22 ważne do: 2021.10.17 wyświetleń: 170
Szczegóły ogłoszenia:
Z czego powinna się składać dobra zupa z dyni? Oczywiście z... dyni! Koniecznie - hokkaido bądź piżmowej, które nie są włókniste i doskonale miksują się w towarzystwie złocistego, warzywnego bulionu. Dodatkowy poziom kremowości zupy osiągniesz poprzez dodanie ziemniaków. Nie możesz również zapomnieć o esencjonalnych dodatkach. Cebula, czosnek i osra papryka to sprawdzeni towarzysze, dzięki którym posiłek będzie nie tylko rozgrzewał, ale i poprawi odporność. Zupę z dyni warto doprawić szczyptą gałki muszkatołowej. Niektórzy, dla nadania wyjątkowego aromatu, dodają do gęstej potrawy również łyżkę masła orzechowego. Danie warto podać w towarzystwie chrupiących grzanek z masłem czosnkowym, pestkami dyni i niewielką ilością dobrej oliwy. 
 
Kontakt
Anna Horodyska
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------