Ośrodek rehablitacji neurologicznej - PJ-MED

dodano: 2020.10.26 ważne do: 2021.10.21 wyświetleń: 162
Szczegóły ogłoszenia:
Szpital Rehabilitacyjny w Popielówku kieruje swoją ofertę do wszystkich osób, które powinny poddać się fizjoterapii. Doświadczeni specjaliści, których można spotkać w tym ośrodku, prowadzą między innymi fizykoterapię, kinezyterapię oraz masaże. Szpital Rehabilitacyjny w Popielówku oferuje także usługi w zakresie rehabilitacji domowej. Ośrodek usytuowany jest w spokojnej okolicy, której charakter korzystnie wpływa na pacjentów. Obiekt posiada komfortowe, dwu- oraz trzyosobowe pokoje o doskonałym standardzie, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji pacjentów są także profesjonalne sale zabiegowe i nowoczesny sprzęt.

 
Kontakt
PJ-MED
ul. Popielówek 1, 59-623 Lubomierz, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------