Wyposażenie gabinetu dentystycznego - Znamed

dodano: 2020.10.29 ważne do: 2021.10.24 wyświetleń: 185
Szczegóły ogłoszenia:
Wyposażenie gabinetu lekarskiego, dentystycznego, weterynaryjnego czy kosmetycznego w sterylizacyjne urządzenia zapewniające utrzymanie higieny to podstawa rozpoczęcia działalności w branży medycznej. Firma Znamed współpracuje z licznymi gabinetami i klinikami dentystycznymi, lekarskimi, medycyny estetycznej, weterynaryjnymi oraz szpitalami i przychodniami, oferując autoklawy do sterylizacji narzędzi oraz myjnie dezynfektory, a także unity dentystyczne i aparaty rentgenowskie. Innowacyjny sprzęt firm Melag i Planmeca, pochodzący z niemieckiej i fińskiej produkcji, pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy oraz długoletnie działanie.
 
Kontakt
Wyposażenie gabinetu dentystycznego - Znamed
ul. Bystrzyca Dolna 56a, 58-100 Świdnica, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------