Kursy na maszyny budowlane w UK - mówimy po polsku

dodano: 2020.11.14 ważne do: 2021.11.09 wyświetleń: 130
Szczegóły ogłoszenia:
Na pewno najlepszym sposobem na zdobycie dobrze płatnej pracy w budownictwie jest doskonałe przeszkolenie. Same umiejętności czasem nie wystarczą, gdyż potrzebne jest dodatkowy kurs podnoszący kwalifikacje zawodowe. Jest to szczególnie ważne w zawodach związanych z przemysłem i budownictwem. Construction and Plant Training Services Ltd. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie w obszarze kursów zawodowych na terenie UK. To kursy NFORS w UK, także kursy na maszyny budowlane w UK. W razie potrzeby możesz wziąć udział w kursach CPCS w UK. Firma oferuje najlepszych instruktorów zawodowych oraz park maszynowy, który pomoże Ci jeszcze lepiej udoskonalić swoje umiejętności praktyczne. Firma oferuje również szkolenia CSCS, IPAF, CPC, DRIVER 35H i ITSSAR. Kursy obejmują zajęcia dla początkujących oraz NVQ drugiego stopnia oraz wyższe. Szkolenia pomogą Ci ukształtować oraz rozwinąć Twoją indywidualną ścieżkę kariery. Jeżeli chcesz szybko zapisać się na kurs, zadzwoń, a konsultanci dobiorą dla Ciebie najbardziej odpowiednie szkolenie.
Kontakt
CPCS
woj. lubelskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------