Gabinet kosmetyczny - Beauty Address

dodano: 2020.11.23 ważne do: 2021.11.18 wyświetleń: 170
Szczegóły ogłoszenia:
W klinice Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Beauty Address w efektywny sposób da się zadbać o swój wygląd. Znajdujące się w obiekcie nowoczesne gabinety wyposażone są w certyfikowany, rozwiniętej technologii sprzęt, który pozwala przeprowadzać konkretne zabiegi na całym ciele. Klinika oferuje nowym klientom darmowe konsultacje, dzięki którym można zaplanować indywidualny plan leczenia, w odniesieniu do danej osoby. W Beauty Address pracują także specjaliści po studiach medycznych, którzy są fachowcami w dziedzinie medycyny estetycznej, laseroterapii, a także kosmetologii. Klinika oferuje między innymi karboksyterapię, depilacje laserowe, endermologię oraz wiele innych zabiegów.
Kontakt
Beauty Address
ul. Inflancka 4b Budynek C, 00-189 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------