Wózki widłowe łodź

dodano: 2020.12.02 ważne do: 2021.11.27 wyświetleń: 97
Szczegóły ogłoszenia:
Oferta usług firmy Get-A-Truck skierowana jest do wszystkich przedsiębiorstw, które chcą skorzystać z opcji wynajmu wózka widłowego w województwie łódzkim. Jest to profesjonalna wypożyczalnia wózków widłowych w Łodzi z wieloletnim doświadczeniem w tej branży, które przekłada się na jakość usług oraz obsługę klienta na najwyższym poziomie. Bez znaczenia czy nastawiasz się na wynajem krótko lub długoterminowy, w każdej okazji możesz skorzystać z ich usług, tak aby usprawnić codzienną pracę w swojej fabryce. Get-A-Truck przez cały okres swojego istnienia na rynku metodycznie poszerzała ofertę swoich usług oraz doskonaliła jakość obsługi klienta do perfekcji. Jeżeli zależy Ci na sprawdzonej i w stu procentach sprawnej flocie, w takim oferta tej łódzkiej wypożyczalni wózków widłowych skierowana jest właśnie do Ciebie. Nie czekaj i sprawdź ich wszystkie możliwości już dziś. Zapewniają kompleksowy serwis wynajmowanych wózków, a także transport do każdego miejsca w naszym kraju. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na ich stronę internetową.
Kontakt
Get-A-Truck
ul. Szczecińska 55A, 91-222 Łódź, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------