Wakacyjne kursy niemieckiego Warszawa

dodano: 2020.12.16 ważne do: 2021.12.11 wyświetleń: 159
Szczegóły ogłoszenia:
Chcesz, aby Twoje dzieci posługiwały się płynnie językiem niemieckim? Koniecznie zapisz je na wakacyjne kursy niemieckiego Warszawa. To zajęcia dedykowane dzieciom w różnym wieku. Wykwalifikowani auczyciele oraz lektorzy dopasują do potrzeb grupy odpowiedni plan nauczania. W czasie kursu organizowane są również liczne wycieczki, a także zabawy integracyjne. Nauka przez zabawę to świetny sposób na zdobycie nowych umiejętności. Koniecznie wejdź na naszą stronę internetową, aby przejrzeć naszą pełną ofertę zajęć o róznym poziomie zaawansowania. Instytut Austriacki jest szkołą językową, ktorą poleca wielu zadowolonych absolwentów. Stawiamy na najwyższą jakość nauczania! Nie zwlekaj i zapisz swoje dzieci na zajęcia już dziś. 
Kontakt
Instytut Austriacki Warszawa
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------