drenaż limfatyczny twarzy Ruda Śląska

dodano: 2020.12.17 ważne do: 2021.12.12 wyświetleń: 146
Szczegóły ogłoszenia:
Nazywam się Paweł Badura i jestem certyfikowanym masażystą, rehabilitantem i fizjoterapeutą z Rudy Śląskiej. Ukończyłem policealną szkołę fizjoterapii w Chorzowie, a obecnie kształcę się na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Jeśli interesuje Cię drenaż limfatyczny twarzy Ruda Śląska, zachęcam do zapoznania się z moją pełną ofertą na mojej stronie internetowej! Swoje usługi świadczę stacjonarnie w Rudzie Śląskiej, a także z dojazdem do domu pacjenta na terenie Śląska - pełny wykaz miast, do których dojeżdżam, również znajduje się na mojej stronie internetowej, ale są to m.in. Katowice, Gliwice, Chorzów czy Bytom, Zabrze. Można tam również zobaczyć pełny cennik wszelkich świadczonych przeze mnie usług, a także bezpośrednio umówić się na wizytę. 
Kontakt
Paweł Badura
Ruda Śląska, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------