Wszystko o samochodach na kobiecym blogu motoryzacyjnym Baba Za Kierownicą

dodano: 2020.12.21 ważne do: 2021.12.16 wyświetleń: 91
Szczegóły ogłoszenia:
Interesuje Cię motoryzacja, ale opisana prostymi słowami? A może dopiero wdrażasz się w ten świat i potrzebujesz kilku przydatnych wskazówek?

Baba Za Kierownicą to blog o tematyce motoryzacyjnej, przeznaczony specjalnie dla kobiet. Wchodząc na niego będziesz miała okazję poznać wiele przydatnych porad ze świata motoryzacji. Wszystko, co jest ważne za kółkiem znajdziesz w tym jednym miejscu. Dzięki wielu artykułom poznasz tajniki z pozoru typowo męskich czynności, jak np. wymiana i uzupełnianie płynów samochodowych i dowiesz się, jak samodzielnie się się tym zająć. Proste usterki nie staną Ci więcej na przeszkodzie podczas dłuższej trasy, ponieważ będziesz wiedziała, jak sobie z nimi poradzić. Wejdź na bloga babazakierownica.pl i poznaj motoryzację widzianą okiem kobiety!
Kontakt
Baba Za Kierownicą
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------