VEZZI-biżuteria ze stali chirurgicznej

dodano: 2020.12.29 ważne do: 2021.12.24 wyświetleń: 146
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy biżuterię ze stali chirurgicznej najwyższej jakości. Nasz sklep internetowy zadbał o to, aby biżuteria ze stali chirurgicznej zawsze była dostępna w najpiękniejszych odsłonach. Świadczymy Państwu nietuzinkowe ozdoby, jakie dzięki temu, iż są wykonane ze stali nierdzewnej. Stal chirurgiczna zwana tez nierzadko stalą jubilerską, szlachetną bądź nierdzewną używana jest do produkcji między innymi zegarków, kolczyków, pierścionków, naszyjników. Do najistotniejszych właściwości stali chirurgicznej należą odporność na zadrapania, wgłębienia i uszkodzenia mechaniczne, co gwarantuje formowanie efektownych kształtów wszelkich form biżuteryjnych przy zachowaniu mniejszej ceny, aniżeli w przypadku powszechnie znanych złota lub srebra. Biżuteria ze stali szlachetnej wyróżnia się doskonałej jakością, nie odbarwia się, nie rdzewieje, nie matowieje i nie łamie się. Namawiamy do zakupów online bez wychodzenia z domu!
Kontakt
Vezzi Biżuteria
ul. Sandomierska 15, 27-530 Ożarów, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------