Pomoce terapeutyczne pdf

dodano: 2021.01.12 ważne do: 2022.01.07 wyświetleń: 64
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukujesz sklepu internetowego, który w swojej ofercie posiada specjalistyczne pomoce terapeutyczne? Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz tego typu materiały? Nie zwlekaj dłużej, już dziś zapoznaj się z ofertą przygotowaną dla swoich klientów przez sklep internetowy Pomoce TUS. W ich szerokiej ofercie znaleźć można między innymi: pomoce terapeutyczne z dziedziny treningu umiejętności społecznych, różnego rodzaju książki, pomoce terapeutyczne, pomoce terapeutyczne pdf i wiele więcej. Pełna oferta oraz więcej informacji na temat specyfiki ich działalności znaleźć można na ich stronie internetowej. Koniecznie zapoznaj się z nią już dziś.
Kontakt
Błękitna Chatka Dorota Bentkowska
ul. Konwaliowa 9/42, 81-651 Gdynia, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------