Auto złom Kraków

dodano: 2021.01.15 ważne do: 2022.01.10 wyświetleń: 116
Szczegóły ogłoszenia:
Nasz auto złom Łomzik działa solidnie, rzetelnie. Odbiera auta, złomuje je, czasami pozyskuje z nich części na sprzedaż. Dbamy o klientów i przyjmujemy od nich różne pojazdy osobowe, ciężarowe oraz rolnicze. Działamy zgodnie z przepisami i dbamy o to, by nasz auto złom był uporządkowany. Można u nas kupić części, sprzedać lub oddać auto do złomowania. Dzięki nam klienci nie muszą martwić się co zrobią z autem, które nadaje się jedynie na złom. Solidność, terminowość oraz rzetelność kupiecka mają duże znaczenie. Gwarantujemy indywidualną wycenę oraz zapewniamy realizację formalności na miejscu. Nasze działanie jest szybkie, rzetelne oraz dobrze opracowane. Każdy klient wie, że może nam zaufać. Nasza działalność sprawdza się idealnie, jest tym, co bliskie każdemu klientowi. Zapraszamy do naszej firmy i zachęcamy do powierzenia nam wszelkich prac, które sprawdzają się bardzo dobrze. Jest to dla nas rzecz ważna i na pewno wpływająca na wiele biznesowych rozwiązań. Zadbaj o złomowanie starego auta zanim kupisz nowe.
Kontakt
Łomzik
ul. Tymbark 460, 34-650 Tymbark, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------