Koza to świetne rozwiązanie na ogrzewanie

dodano: 2021.01.20 ważne do: 2022.01.15 wyświetleń: 85
Szczegóły ogłoszenia:

Piece wolnostojące, popularnie zwane kozą, to znakomita alternatywa ogrzewania pomieszczeń. Wykonane są z żeliwa, stali, wyposażone w drzwiczki ze szkłem hartowanym, wytrzymującym temperaturę 800 stopni Censjusza i mogą być ozdobione ceramicznymi kaflami. Dla akumulacji ciepła wewnątrz pieca rozmieszczone są cegły szamotowe, dzięki czemu piec może osiągnąć moc grzewczą do kilkunastu kilowatów. Piece zużywają niewielką ilość paliwa i charakteryzują się niską emisji dwutlenku węgla, zgodną z wymogami Ekoprojeku i normami BIMSchV 2. W zależności o rodzaju pieca, źródłem energii mogą być: drewno (wskazane jest liściaste), brykiet drewniany, węgiel lub gaz. Piec wolnostojący nie wymaga specjalnej zabudowy, w przeciwieństwie do standardowego kominka, co znacząco ogranicza koszty instalacji. Jest to niewielkie i dość mobilne urządzenie grzewcze.Może być usytuowane w niewielkich pomieszczeniach, np. pośród mebli, czy elementów dekoracyjnych. Dzięki jakości i nowoczesnemu wzornictwu posłuży do uatrakcyjnienia lokalu, zapewniając komfort i bezpieczeństwo.
 
Kontakt
Kratki.pl Marek Bal
ul. W. Gombrowicza 4, 26-660 Wsola, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------