przedszkole w wołominie

dodano: 2021.01.20 ważne do: 2022.01.15 wyświetleń: 154
Szczegóły ogłoszenia:
Pedagodzy i terapeuci pracujący w przedszkolu integracyjnym Kolorowe Kredki odznaczają się entuzjazmem do pracy, pozytywną energią i twórczym podejściem. W zajęciach z dziećmi przedszkole Kolorowe Kredki realizuje podstawę programową zalecaną przez MEN oraz wysoce efektywną stymulację rozwoju w oparciu o techniki The Son-Rise. . Przedszkole Integracyjne Kolorowe Kredki posiada bardzo dobre warunki lokalowe, w tym ładne, duże sale, profesjonalnie wyposażone w pomoce dydaktyczne i pomoce wspomagające rozwój, a także bezpieczny plac zabaw i różnorodne zabawki. Częstym i wyjątkowym gościem w przedszkolu Kolorowe Kredki jest kucyk Dukla. 
Kontakt
Niepubliczne przedszkole Kolorowe Kredki
ul. Matejki 16, 05-200 Wołomin, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------