Rewelacyjne zgadywanki dla dzieci - eduksiegarnia.pl

dodano: 2021.02.10 ważne do: 2022.02.05 wyświetleń: 134
12,30 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Niezbędne Ci są profesjonalne pomoce naukowe ułatwiające pracę dydaktyczną? O ile tak, nasza księgarnia edukacyjna jest właściwym miejscem dla Ciebie. W naszym katalogu znajdziesz m.in. książki pedagogiczne - dedykowane mamom i tatom, pracownikom oświaty, pedagogom oraz innym zaangażowanym w edukację. Na dodatek proponujemy atrakcyjne pomoce naukowe, niemałą gamę multimediów, gry edukacyjne dla dzieci, nowoczesne pomoce logopedyczne (odnajdziesz w nich różnorodne ćwiczenia logopedyczne dla dzieci), akcesoria, które wspierają czytanie ze zrozumieniem, a także bajki terapeutyczne i o wiele więcej. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo i sprawne wysłanie produktów na adres, który wskażesz. Zaznajom się z detalami propozycji i złóż zamówienie już dziś!
Kontakt
EduKsięgarnia
ul. Człuchowska 66, 01-360 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------