Eliminacje MŚ 2022

dodano: 2021.02.15 ważne do: 2022.02.10 wyświetleń: 107
Szczegóły ogłoszenia:
Eliminacje MŚ 2022 już na etapie losowania dostarczyły sporej dawki emocji. Turniej kwalifikacyjny do najbardziej prestiżowego piłkarskiego turnieju w strefie europejskiej zapowiada się niezwykle ciekawie. Zwycięzca z każdej grupy ma zagwarantowany wyjazd do Kataru. Natomiast w przypadku przedstawicieli z drugich miejsc oraz dwóch zwycięzców grup Ligi Narodów, którzy nie uplasowali się na pierwszych dwóch lokatach przewidziane są baraże. Szczególne dyskusje budzi Reprezentacja Polski, która Eliminacje MŚ 2022 rozpocznie od rywalizacji z Węgrami, Andorą i Anglią. Czy ekipa pod wodzą Paulo Sousy wzniesie się na wyżyny i zamelduje się do turnieju w Katarze? Tego nie wiemy, niemniej jednak zachęcamy do przeczytania artykułu od Etoto na temat zbliżającej się imprezy piłkarskiej.
Kontakt
Etoto.pl
Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------