Dafi bidon biały-komfortowe i łatwe picie wody

dodano: 2021.02.21 ważne do: 2022.02.16 wyświetleń: 70
Szczegóły ogłoszenia:
Wyszukujesz metody na niezawodne gromadzenie wody, jaka została przefiltrowana w produktach Dafi takich jak dzbanki czy butelki? Zależy Ci na produkcie, który wciąż będzie pod ręką, a przy tym będzie wyglądał estetycznie? Biały bidon to kolejny z niesamowitych produktów marki Dafi, czyli polskiego producenta, który stawia na niebanalne oraz praktyczne rozwiązania. Bidon zaopatrzony jest w sportowy ustnik, dzięki któremu spożywanie wody jest eleganckie oraz proste, chociażby w czasie ruchu. Został zaprojektowany w taki sposób, żeby móc funkcjonalnie trzymać go jedną dłonią. Wykonaj zakupy w sklepie Dafi online bez konieczności wychodzenia z domu!
Kontakt
Bidon Biały Dafi
ul. Fabryczna 24, 25-818 Kielce, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------